+420 222 314 458 Ackermann & Partners s.r.o. Sokolovská 131/86 186 00 Praha - Karlín Česká republika

Nezbytné dokumenty pro vízum Kontrola stavu objednávky

Cestování do Ruska - vízum v roce 2020

Získání ruského víza - 30 denní platnost - je i letos stále jednodušší než se zdá. Nejrychlejší a nejlevnější varianta, jak získat toto ruské vízum, je návštěva naší kanceláře CRC Holding v Praze. Cena je 2.240 Kč včetně všech poplatků. Pokud jste “přespolní”, sdělte nám svá přání na tel. +420 601 331 818, zajistíme pro vás tuto službu “na dálku” bez nutnosti cestovat a zbytečně tratit čas i peníze.

Pro získání tohoto víza platí i nadále stará pravidla, potřebujeme tedy jen cestovní pas +1x fotografii + cestovní pojištění. Veškeré další formality vyřídíme za vás. Pro častější návštěvníky Ruska spojených s turistikou nebo i prací jsme připravili nové balíčky služeb výhodné cenou i časem, jsou na doptání na tel. +420 601 331 818.

Vyřízení ruského víza - 8 denní platnost - tzv. e-vízum, které zatím platí pouze pro oblast Kaliningradu a Leningradské oblasti (Petrohrad), je sice vydáváno na dobu 30 dnů, ale s povolenou dobou pobytu na daném území do 8 dnů ode dne vstupu. Toto e-vízum si můžete zajistit sami elektronicky, bez jakýchkoli poplatků a zdarma, musíte pouze dodržet řadu omezení a pravidel pro tento druh vstupu do konkrétních oblastí Ruska. Toto e-vízum vám pomůže také zprostředkovat naše kancelář v Praze za poplatek 300 Kč. 

Pro ostatní uzemí Ruska platí nadále klasická vízova povinnost, tj. "klasické vízum", které se standardně lepí do cestovního dokladu.

Všem našim věrným i novým klientům děkujeme za jejich přízeň i důvěru, kterou nám v uplynulém roce svěřili. Vždy budeme připraveni pro vás udělat maximum. 

Tým CRC Holding