+420 222 314 458 CRC Holding s.r.o., Office Center Zirkon Sokolovská 131/86 186 00 Praha - Karlín Česká republika

Nezbytné dokumenty pro vízum Kontrola stavu objednávky

Ceník služeb

Ceny za vízové a další služby poskytované CRC Holding s.r.o. si můžete jednoduchým způsobem zobrazit níže na této stránce. Cenu ovlivňuje více faktorů jako např. typ víza, délka pobytu, druh zvacího dopisu, státní příslušnost nebo délka vyřízení žádosti. 

Cenu za Vaše vízum zjistíte, pokud níže v části On-line objednávka víza do Ruska zadáte NEZÁVAZNĚ požadované parametry víza formou výběru z nabídky. Konečná cena bude zvýrazněna na posledním řádku. Následně můžete rovnou pokračovat v objednávce, změnit parametry výběru nebo pouze opustit stánku. Můžete se také zaregistrovat v sekci pro partnery a získáte další individuální slevy a výhody při cestách do Ruska.

Volejte na Non-stop Hotline +420 601 331 818 a získejte více informací. Pro Vaši rychlou orientaci ceny TURISTICKÉHO nebo SLUŽEBNÍHO víza do Ruska za kompletní vyřízeni začínají od 2.240,-Kč, vč. DPH, roční multi vízum pořídíte již za 4.390,-Kč DPH. Pokud si chcete vízum do Ruska vyřídit sami můžeme Vám nabídnout pro služební cesty ZVACÍ DOPIS do Ruska za ceny od 550,-Kč vč. DPH, nebo turistický VOUCHER do Ruska za 450,-Kč vč. DPH.

Ceník služeb je k nahlédnutí zde.

On-line podání žádosti o vízum do Ruska zde:

Objednávku vytvoříte postupným zadáváním potřebných údajů formou výběru z nabídky níže.

Uvedené ceny jsou vč.DPH. Za tyto ceny ZÍSKÁTE VÍZUM bez jakýchkoliv dalších poplatků.