+420 222 314 458 CRC Holding s.r.o., Office Center Zirkon Sokolovská 131/86 186 00 Praha - Karlín Česká republika

Nezbytné dokumenty pro vízum Kontrola stavu objednávky

Vízum do Ruska

Pohodlně

Zařídíme vše za Vás. Stačí pouze vyplnit žádost o ruské vízum (viz. níže) nebo zavolat. Nemusíte nikam chodit ani jezdit. Jsme česká společnost poskytující vízové služby do Ruska v rámci mezinárodní spolupráce se svými partnery. Za posledních 9 let jsme společně úspěšně zajistili víza do Ruska pro více než 50 000 klientů. A to nejenom z ČR ale i z EU, USA, Kanady, Vietnamu, Číny, Nového Zélandu nebo Japonska. Zaregistrujte se v sekci pro partnery a získáte slevy a další výhody. Volejte +420 222 314 458, +420 222 317 644 a objednejte se k osobní návštěvě nebo získejte bezplatné poradenství ve vízových otazkách.

Rychle

Spolehlivě, kvalitně a rychle Vám rádi zajistíme vízum do Ruska. Záleží pouze na Vás, jak rychle své vízum potřebujete. Zavolejte nám a přesvědčte se sami. Pokud ale máte na vyřízení dostatek času, můžete tím také výrazně ušetřit a neplatit zbytečné expresní poplatky navíc. Rozsah námi poskytovaných vízových služeb je opravdu široký. Je zrovna pátek nebo víkend? Nevadí. Volejte s důvěrou na Hotline +420 601 331 818. Naše společnost CRC Holding ručí za všechny poskytované služby a garantuje vydání víza ve sjednaném termínu. 

Bezpečně

Všechna data jsou šifrována. Jsme registrovaní správci osobních údajů u ÚOOÚ č.00062315. Celý náš vízový portál je zabezpečen technologií TLS (Transport Layer Security) certifikátem vydaným společností Thawte. Pro ochranu Vašich osobních údajů při vyřizování žádosti o vízum do Ruska tak v elektronické komunikaci děláme maximum možného. V případě, že i tak máte o své osobní údaje obavy, obraťte se na nás postřednictvím e-mailu visa@crc-holding.cz, uveďte jméno, příjmení, kontaktní telefon my Vám obratem zašleme žádost o vízum v papírové formě (PDF), kterou můžete vyplnit ručně nebo na PC.

 

On-line podání žádosti o vízum do Ruska zde:

Objednávku vytvoříte postupným zadáváním potřebných údajů formou výběru z nabídky níže.

Uvedené ceny jsou vč.DPH. Za tyto ceny ZÍSKÁTE VÍZUM bez jakýchkoliv dalších poplatků.