+420 222 314 458 Ackermann & Partners s.r.o. Sokolovská 131/86 186 00 Praha - Karlín Česká republika

Nezbytné dokumenty pro vízum Kontrola stavu objednávky

Víza do Ruska -Typy víz

Pro naše klienty zařizujeme následující typy víz:

Bezplatná zákaznická podpora
Po-Ne 8.00-20.00 hod.+420 601 331 818

Turistické vízum

Vízum slouží ke krátkodobému pobytu v Rusku za účelem návštěvy turistického charakteru. Uděluje se na základě turistického pozvání od ruské cestovní agentury, které Vám rádi zařídíme. Maximální délka pobytu na toto ruské vízum je 30, 90 nebo 180 dnů, vízum může být jednovstupové nebo dvouvstupové. Vízum na 180 dnů je multivstupové.

Obchodní vízum

Vízum slouží k pobytu v Rusku za účelem obchodních cest. Vízum může být jednovstupové nebo dvouvstupové s platností do 90 dnů, vícevstupové  s platností do 1 roku. Uděluje se na základě pozvání  od ruské právnické osoby, které Vám rádi zařídíme, nebo na základě pozvání vydaného Federální migrační službou RF.  U tohoto typu ruského víza rozlišujeme i její speciální určení, tzn. zařídíme vízum pro členy posádky, řidiče kamionů a technické pracovníky.

Pracovní vízum

Vízum se uděluje k pobytu v Rusku za účelem provedení pracovní činnosti na základě pozvání vydaného Federální migrační službou RF.  Toto ruské vízum může být jednovstupové s platností do 90 dnů, vícevstupové s platností dle pozvání. U tohoto typu víza se navíc musí doložit potvrzení o negativním testu na HIV, které nesmí být starší než 1 měsíc.

Humanitární vízum

Vízum se uděluje k pobytu v Rusku  za účelem dobročinné nebo humanitární mise,  a také za účelem vědecké, kulturní a sportovní činnosti. Vízum může být jednovstupové nebo dvouvstupové s platností do 90 dnů, vícevstupové  s platností do 1 roku. Toto ruské vízum se vydává na základě pozvání od právnické osoby, na základě rozhodnutí Ministerstva zahraničí RF nebo na základě pozvání vydaného Federální migrační službou RF.

Soukromé vízum

Vízum slouží ke krátkodobému pobytu v Rusku za účelem soukromé návštěvy. Toto vízum do Ruska může být jednovstupové nebo dvouvstupové s platností do 90 dnů. Uděluje se na základě pozvání vydaného Federální migrační službou RF.

Studijní vízum

Vízum se uděluje k pobytu v Rusku za účelem studia ve školském zařízení. Může být  jednovstupové nebo dvouvstupové s platností do 90 dnů.  Vízum se vystavuje na základě pozvání vydaného územním orgánem Federální migrační služby RF. U tohoto typu ruského víza se navíc musí doložit potvrzení o negativním testu na HIV, které nesmí být starší než 1 měsíc.

Pokud nemůžete najít přesně to co hledáte a nejste si jisti, neváhejte kontaktovat náš "Ackermann & Partners s.r.o. tým", který vám je kdykoliv připraven a ochoten poradit s výběrem potřebné služby. Náš zákaznický servis je Vám k dispozici na e-mailu nebo tel. číslech zdeV případě Vaší osobní navštěvy naší kanceláře uvádějte na recepci budovy jako důvod návštěvy Ackermann & Partners s.r.o. nikoliv pouze víza do Ruska.

Elektronické podání žádosti o vízum do Ruska zde:

Žádost o vízum (objednávku) vytvoříte postupným zadáváním potřebných údajů formou výběru z nabídky níže. 

Uvedené ceny jsou vč.DPH a obsahují i zvací dopis (pozvání) nebo turustický voucher.