+420 222 314 458 Ackermann & Partners s.r.o. Sokolovská 131/86 186 00 Praha - Karlín Česká republika

Nezbytné dokumenty pro vízum Kontrola stavu objednávky

VIP služby

Vážení klienti, rádi bychom vám ještě více usnadnili nezbytné kroky pro obdržení nebo prodloužení ruského víza. Připravili jsme pro vás několik možností jak toho dosáhnout.

Fotoservis

Pokud nemáte po ruce svojí aktuální fotografii, která odpovídá požadavkům pro udělení víza, můžete využít naší služby Fotoservis. Jednoduše si pořídíte podle našeho návodu vlastní fotografii a zašlete nám ji e-mailem ke zpracování. Celá záležitost Vám nezabere víc než 5 minut. visa@crc-holding.cz

Doručení dokladů na letiště v Praze

V případě objednání této služby Vám kurýr společnosti Ackermann & Partners s.r.o. předá daný cestovní pas s vyhotoveným vízem podle Vašich časových možností přímo na letišti v Praze nebo i na jiném předem domluveném místě na území hl. města Prahy.

Informace o konci platnosti víza

Tato služba Vám v dostatečné době před skončením platnosti posledního víza připomene formou e-mailu pozbytí jeho platnosti a navrhne jeho prodloužení i případnou optimalizaci délky využití nebo počtu vstupů nového víza. Takto budete vždy včas informováni a nebudete muset platit konzulátu za expresní vyřízení zbytečné poplatky.

Informační SMS

Jednoduchá a potřebná služba. Pokud si jí objednáte, nebudete se muset starat o to, zda je již Vaše vízum vyhotoveno a připraveno k předání. Proste obdržíte SMS zprávu s touto informací a Vaše doklady si převezmete podle toho, jak jste si v objednávce našich služeb zadali.

Doručení dokladů k nám s DHL

Pokud opravdu nemáte mnoho času nebo jste pořád na cestách, tato služba Vám pomůže dopravit nezbytné podklady pro Vaše vízum do naší kanceláře Ackermann & Partners s.r.o. v Praze odkudkoliv z EU. Po objednání této služby se s Vámi spojí naši operátoři a domluví způsob a čas předání podkladů našemu partneru společnosti DHL.

V případě dotazů volejte bezplatnou zákaznickou podporu Po-Ne 8.00 - 22.00 hod.+420 601 331 818

Tým Ackermann & Partners s.r.o.