+420 222 314 458 Ackermann & Partners s.r.o. Sokolovská 131/86 186 00 Praha - Karlín Česká republika

Nezbytné dokumenty pro vízum Kontrola stavu objednávky

Vízum do Ruska v roce 2022

Vážení klienti, pevně věříme, že v tomto roce již bude možné volně cestovat, a to nejen do Ruska ale také všude tam, kam Vás nohy ponesou. My jsme pro Vás připravili celou řadu novinek. Jednou z novinek je zajímavá délka platnosti turistických víz do Ruska....


TURISTICKÉ vízum lze zprostředkovat nejen na 30 dnů, ale také na 90 a dokonce až na 180 dnů s možností multi vstupů. Jiné druhy ruských víz s platností na 1 - 5 let (multi vstupy) jsou zatím beze změn. Konkrétní nabídku a novinky naleznete v CENÍKU 2022. Nezapomeňte si důkladně pročítat naše e-maily, které obdržíte po vytvoření své objednávky na našem webu www.ruskaviza.cz. Také připomínáme, že ruská víza si u nás vyřídíte bez nutnosti Vaší přítomnosti. Vše uděláte z pohodlí domova, pouze nám žašlete originál cestovního pasu poštou nebo kurýrem. 

Důležité je, že víza se vydávají, a to již od srpna 2021. Prozatím platí určitá omezení. Do Ruska je možné s výjimkami cestovat pouze letecky. Pro pozemní cestování a více informací se obraťte na naši vízovou podporu (tel: 601 331 818). Doporučujeme si víza vyřizovat, pokud možno včas cca 30 dnů před plánovanou cestou do Ruska. Zaplatíte tak méně, oproti variantě "vše na poslední chvíli". Ušetříte čas, nervy i peníze za expresní poplatky.

Věříme, že i pozemní přechody se do léta otevřou a ti, co míří na letní dovolenou na sever přes Rusko s autem nebo na motorkách, již pojedou po své vlastní ose. Elektronická víza (e-Víza) do Ruska se zatím nevydávají. I to se může brzy změnit. Pokud se tak stane, budeme Vás včas informovat. E-Víza si v takovém případě budete moci zajistit rovněž prostředníctvím našeho webu. 

Tak jako vždy jsme připraveni Vám s cestováním do Ruské federace pomáhat. Nepomáháme pouze s CESTOVÁNÍM ale také s PODNIKÁNÍM v Rusku. Pokud plánujete v Rusku žít a pracovat, poradíme Vám, za jakých podmínek a jakým způsobem je nezbytné vše správně provést. 

V naší kanceláři jsme Vám k dispozici v pracovní dny Po - Pá od 9:00 do 17:00 hod.

Na telefonické vízové podpoře a poradenství s podnikáním v RF volejte každý den Po - Ne od 8:00 do 22:00 hod. (tel. 601 331 818)

Tým CRC