+420 222 314 458 Ackermann & Partners s.r.o. Sokolovská 131/86 186 00 Praha - Karlín Česká republika

Nezbytné dokumenty pro vízum Kontrola stavu objednávky

Vízum do Ruska - nové informace

Vážení klienti, v souvislosti s celosvětovou pandemií COVID-19 a s ní spojenými problémy s cestováním (nejenom do Ruské federace) se na nás velmi často obracíte s žádostí o další informace, kdy bude možné opět získat vízum do Ruska, zda je možné i v této době získat vízum formou výjimky apod. My samozřejmě pečlivě sledujeme dění spojené s rozhodnutím o pozastavení vydávání ruských víz (prozatím do 11.5.2020).


S ohledem na současnou situaci v Ruské federaci a v ČR se s největší pravděpodobností do Ruska zatím létat ani jezdit nebude. Pokud nastanou jakékoli změny v tomto směru, budeme Vás informovat. Nové informace však očekáváme nejdříve po 15.05.2020.

Naše kancelář CRC Holding je od 30.04.2020 otevřena v omezeném pracovním režimu. Ten bude upraven současným podmínkám a také potřebám klientů.

CRC Holding využívá moderní technologie pro přijímání a zpracování žádostí o ruská víza. Nyní jsme ještě náš systém upravili tak, že u některých druhů víz bude vše online neboli již nebude potřeba k vyřízení daného víza do Ruska Váš cestovní doklad. Vízum obdržíte jednoduše elektronicky ve svém e-mailu.

Kancelář CRC Holding je otevřena:

úterý      11:00 - 13:00 hod.

čtvrtek   11:00 - 13:00 hod.

Tato provozní doba bude trvat až do doby odvolání nebo zahájení vydávání víz ze strany Ruské federace. Po oznámení o zahájení vydávání víz přejdeme opět do plného pracovního režimu včetně pracovní doby Po-Pá od 9:00 do 17:00 hodin. V současnosti si své cestovní pasy s ruskými vízy můžete vyzvednout v naší kanceláři CRC Holding v uvedených dnech osobně nebo i v zastoupení. Pokud budete preferovat zaslání poštou, informujte nás o tom, prosím.

Žádosti o ruská víza, které byly podány v posledních dnech před pozastavením jejich vydávání a víza nebyla již vystavena (udělena), můžeme po dohodě s Vámi opětovně podat na konzulát (po jeho otevření) nebo si můžete cestovní pasy vyzvednout v naší kanceláři osobně.

Prosíme, informujte nás o Vaší plánované návštěvě telefonicky.

Děkujeme.

Tým CRC Holding