+420 222 314 458 Ackermann & Partners s.r.o. Sokolovská 131/86 186 00 Praha - Karlín Česká republika

Nezbytné dokumenty pro vízum Kontrola stavu objednávky

Víza do Ruska se vydávají

14.11.21 Cestovat v těchto dnech do Ruska? Možnosti vydávání ruských víz stále jsou a rádi na Vaše četné dotazy odpovídáme: "ANO, ruská víza se vydávají." Jaké druhy víz a za jakých podmínek se dozvíte níže.


Vážení klienti,

každý den se nám množí dotazy, zda a případně za jakých podmínek se vydávají víza do Ruska. Odpověď zní ANO, vydávají se.

Můžete si vyřídit jak víza turistická, obchodní, tak i  soukromá. Před cestou si zajistěte PCR test na Covid ne starší 72 hod. do přechodu ruských hranic. Doporučujeme cestovat letecky z ČR. V případě cesty z jiného letiště mimo území ČR se ujistěte ještě před nákupem letenky u vašeho leteckého přepravce, zda Vás vezme na palubu. Pokud musíte nebo chcete cestovat autem (busem, vlakem apod.) přes pozemní hranice, je nutné si zajistit s ruským vízem navíc jedno povolení k průjezdu pozemní hranicí. To Vám samozřejmě pomůžeme zajistit.

Také bychom Vás rádi ubezpečili, že nemáme od žádného z našich klientů, kteří jsou právě nyní v Rusku nebo se již v poslední době vrátili, žádné negativní poznatky. Přesto bychom Vám chtěli doporučit, abyste si víza, pokud je to možné, zajišťovali s dostatečný předstihem. Ušetříte čas, nervy i peníze.

Kvapem se blíží čas českých vánočních svátků, na které navazují ruské svátky.

V tomto období od 24.12.2021 do 10.01.2022 bude jako každým rokem obtížnější ruská víza vyřizovat. Přesto i v této době Vám budeme nápomocni v našich kancelářích i na telefonech.

podpora +420 601 331 818, e-mail: visa@crc-holding.cz

Tým CRC