+420 222 314 458 Ackermann & Partners s.r.o. Sokolovská 131/86 186 00 Praha - Karlín Česká republika

Nezbytné dokumenty pro vízum Kontrola stavu objednávky

Ruská víza na veletrhy a výstavy 2020

V souvislosti se stávající situací šíření koronaviru v České republice ujišťujeme naše klienty, že pečlivě sledujeme aktuální vývoj situace ve všech oblastech Ruské federace, vyhledáváme a necháváme si zasílat oficiální informace.

Oblast Ruska je i nadále pro cestování bezpečná, doporučovaná omezení cestování  jsou výhradně  pro oblasti zasažené koronavirem (Itálie, Jižní Korea, Irán, Čína). Pro Rusko žádná omezení vydána nejsou. V Rusku jsou nyní zaznamenány dva případy ze 146,7 milionů obyvatel této nádherné země.

Rusko uzavřelo své hranice na 16 přechodech s Čínou. Pozastavilo také vydávání ruských víz pro občany Číny. ČR rovněž omezila vydávání víz čínským občanům.

Pro všechny klinety a zájemce o návštěvu Ruska v těchto dnech uvádíme, že se situace ve všech oblastech Ruska a ve věci vydávání ruských víz nikterak nezměnila. Turisté i obchodní cestující absolvují své cesty do Ruska beze změny a bez problémů.

Klienti nyní více upřednostňují vízum do Ruska dlouhodobé a vícevstupové, aby mohli případnou situaci a svoji cestu naplánovat bezpečně a dle svých možností bez případných problémů s ohraničenou dobou platnosti ruského víza. 

Staráme se také o naše firemní klienty a níže připojujeme seznam kalendářních akcí a veletrhů a výstav konaných v Rusku v roce 2020.

Šťastnou cestu přeje tým CRC