+420 222 314 458 Ackermann & Partners s.r.o. Sokolovská 131/86 186 00 Praha - Karlín Česká republika

Nezbytné dokumenty pro vízum Kontrola stavu objednávky

Fotografie pro vízum do Ruska za 2 sekundy

Z pohodlí domova a bez zbytečných starostí s časem si rychle svým mobilním telefonem pořídíte tu správnou fotografii pro své ruské vízum dle naší služby FOTO SERVIS s CRC a jednoduše nám foto zašlete e-mailem. O vše ostatní se postará CRC Holding. Pro zajištění ruského víza potřebuje každý žadatel o vízum doložit barevnou průkazovou fotografii o rozměru 35 mm x 45 mm na bílém pozadí.


Abychom předešli přísným požadavkům ruských konzulárních oddělení a zbytečným prodlužováním nebo odmítnutím udělení ruského víza, nabízíme Vám způsob, jak si tu správnou fotografii pořídit sami dle jednoduchých instrukcí  https://www.ruskaviza.cz/sluzby/fotoservis.

Pokud si přesto nebudete vědět rady, jsme Vám nápomocni na tel.: +420 601 331 818.

V případě, že se dostavíte k nám se všemi doklady osobně, současně Vám můžeme nabídnout své FOTO služby přímo v kanceláři CRC Holding, naše operátorky Vás rády vyfotí, tak aby již pro udělení Vašeho ruského víza nestálo nic v cestě.

Náš FOTO SERVIS s CRC lze uplatnit pro objednávky na všechny druhy ruských víz (turistické vízum, služební vízum, humanitární vízum, MULTI vízum do Ruska, ale také pro elektronické vízum do Kaliningradu nebo do Petrohradu).

Cena službu je 239 Kč vč. DPH a zahrnuje kompletní úpravu zaslané fotografie elektronicky a její tisk. Na fotografii musí být zobrazen celý obličej, bez úsměvu (bez slunečních brýlí, bez čepice nebo jiné pokrývky hlavy).

 AKTUÁLNÍ POŽADAVKY na fotografie 

(dle Konzulárního oddělení při Velvyslanectví RF v ČR)