+420 222 314 458 Ackermann & Partners s.r.o. Sokolovská 131/86 186 00 Praha - Karlín Česká republika

Nezbytné dokumenty pro vízum Kontrola stavu objednávky

Cestujeme do Ruska v době pandemie

Vážení obchodní přátelé, připravili jsme pro vás aktualizované informace, jakými způsoby je možné dnes v době koronavirové pandemie a uzavřených ruských hranic zajistit vyřízení víza do Ruska. S ohledem na mnohočetné dotazy jsme se rozhodli pro vás vytvořit takovou „cestovní mapu s jízdním řádem“, podle které vám můžeme být nápomocni v dnešní době při zajištění víza do Ruska.


Ruské hranice jsou stále uzavřeny, to však neznamená, že neexistují odůvodnitelné výjimky, které jsou definovány v oficiálních dokumentech vlády Ruské federace. Těchto výjimek je celá řada a my je zde s ohledem na individuální posuzování každého žadatele o vízum ze strany ruských státních orgánů (úřadů) samostatně nechceme rozepisovat. Každá výjimka má  jiný postup řešení. Vzhledem k tomu, že „nic není jako dřív“ a zřejmě ještě dlouho nebude, jsme velmi důkladně prostudovali s našimi partnery v Rusku již zmíněné výjimky, které upravují dnešní možnosti a podmínky pro vydávání víz do Ruska.

Co to v praxi znamená?

Abychom vám mohli pomáhat, potřebujeme vaši součinnost. Celá věc je oproti dřívější  administrativně poměrně více složitá, ale schůdná. Stejně tak i současná doba vyřízení víza se pohybuje až 30 dnů. V případě, že již ale máte v ruce validní pozvání z ruské FMS nebo MIDu, které vám kontaktní osoba v Rusku zajistila, poté není žádný problém vízum získat do 10 dnů, jak jste byli zvyklí.

Pokud se rozhodnete, že využijete našich služeb při zajišťování ruských víz,  s ohledem na ochranu osobních údajů a rozsah i specifikaci poskytovaných služeb, které vám budeme poskytovat, si dovolujeme nabídnout smlouvu o poskytování poradenských a konzultačních služeb. Tuto smlouvu vám zašleme obratem na vyžádání. Ještě před tímto budeme konkretizovat vaše požadavky, na jejichž základě smlouvu přizpůsobíme. Tato smlouva definuje přesný rozsah poskytovaných služeb a vaši nezbytnou součinnost v průběhu celého procesu získání ruského víza.

Pro jakékoliv dotazy nás kontaktujte na tel. +420 601 331 818  nebo e-mailem visa@crc-holding.cz.

Tým CRC Holding